شرایط و گارانتی تاچ و ال سی دی

دسته بندی ها :
شرایط و گارانتی تاچ و ال سی دی

فروشگاه موبایل مارکت در راستای رضایت و اطمینان خاطر مشتریان و همکاران خود در فضای تجارت الکترونیک همواره ثابت قدم بوده و است ، یکی از این اقدامات در این راستا فرستادن عکس تصویر دهی تاچ و ال سی دی های سفارش داده شده توسط مشتریان به خود مشتریان می باشد . تصویر نمونه ای از این فرآیند رو می تونید در تصویر زیر ببینید .

ولی با این حال به منظور رضایت مندی بیشتر شما مشتریان و همکاران عزیز ما شرایطی رو برای ضمانت تاچ و ال سی دی های انواع گوشی در نظر گرفته ایم که می توانید در زیر مطالعه کنید

قوانین گارانتی

  1. تغییر شکل ظاهری مورد قبول نیس از قبیل شکستگی ، پارگی فلت و خمیدگی ، از بین رفتن لیبل بازرگانی و کشور
  2. کلیه ی تغییرات ظاهری ( شکستگی ، پارگی فلت و خمیدگی ، از بین رفتن لیبل بازرگانی و کشور) در هنگام حمل و نقل به عهده ی خریدار می باشد
  3. تمامی ال سی دی های موجود در انبار شرکت موبایل مارکت یک بار در هنگام ورود به انبار و یک بار دیگر نیز در هنگام خروج تصویرشان به دقت تست می شود .بنابراین تصویر ال سی دی مبیایست فاقد سیاهی و پیکسل سوخنته باشد .
  4. در ال سی دی ها تصویر شامل گارانتی نیست و فقط تاچ
  5. تمام تاچ ها تا 4 ماه شامل گارانتی هست ( شکستی ، از بین رفتن لیبل های بازرگانی و کشور و … روکار نصب شده مرد قبول نیس )
  6. ال سی دی های رو کار رفته به هیچ عنوان مورد قبول نیستن
  7. ال سی دی های شرکتی یا 100 درصد اورجینال فاقد گارانتی هستند چه تاچ و چه تصویر
  8. تمام ال سی دی ها تا 3 ماه شامل گارانتی هستن
  9. در صورت قبول مرجوعی تسویه نقدی نداریم ( جابه جایی جنس انجام می شود )

پیشنهاد موبایل مارکت به شما مشتریان و همکاران عزیز

از آنجایی که تاچ و ال سی دی قطعه ی حساسی می باشد پیشنهاد فروشگاه موبایل مارکت به شما این است که صفر تا 100 آن را به ما و تیم تعمیرات تاچ و ال سی دی ما بسپارید . تیم تعمیرات موبایل مارکت با استفاده از تجهییزات پیشرفته خود می تواند تاچ و تاچ ال سی دی گوشی شما را در کوتاهترین زمان و با دقت ابزاری بالا تعویض نموده و به شما تحوبل دهد . که جزئیات آن را می توانید در این لینک (تعمیرات تاچ و ال سیدی) مشاهده نمائیید .

همچنین می توانید برای مشاهده ی نحوه ی فرستادن و تحویل گرفتن گوشی معیوب خود به تیم تعمیرات موبایل مارکت اینجا کلیک کنید .

برچسب ها :

نظرات شما

X